Sizi öpüşünden kişiliğini anlayabilirsiniz

Sevgilinizi tanımak ister misiniz? Öyleyse onu, sizi öpüş şeklinden tanıyabilirsiniz. Çünkü yanaklarınıza ya da dudaklarınıza kondurduğu bir buse, onun tüm kişilik özelliklerini gözler önüne seriyor.

Sırnaşık öpücük
İstekleri bitmez ve sırnaşık bir şekilde öpüşür. Bonkör, ama yine de belli bir amaç doğrultusunda. İstediği her şeyi elde eder. Zaman önemli değildir.

Severek öpüşme
Severek ve yorulmak bilmeden öpüşür. Ayrıca sırnaşık ya da karşısındakinden çok fazla istekte bulunan birisi değildir. Nazik ve baştan çıkartıcıdır. Her zaman ne istediğini ve neyi nasıl elde edeceğini bilir.

Öpücük hastası
Dünyada öpüşmekten daha çok sevdiği bir şey yoktur. Saatlerce öpüşebilir. Kesinlikle güvenilebilir bir insandır. Ama onunla birlikteyken sürpriz beklememelisiniz.

Entel öpücük
Konuşmak mı öpüşmek mi? Entelektüel adamımız, her ikisine de vakıftır. Her konuda ve her yerde konuşur. Belki de bu kadar çok konuşmasının nedeni bilmediklerini saklamaktır. Duygusallık ona göre değildir. O daha çok bilgisayar ve rakamlarla ilgilidir.

İşkolik öpücük
Onun için hiç şüphesiz en önemli unsur başarıdır. Öpüşmeyi sever, tabii çok uzun ve sık öpüşür. Ama gereğinden fazla hareketlidir. Her zaman nesneldir. Oldukça başarılıdır. Beklentileri fazladır. Sonuç: Her zaman kontrolü elinde tutmak isteyen ve zor âşık olan bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek