Toksinlerden detoks içecekleriyle kurtulun

Toksinlerden detoks içecekleriyle kurtulun

Vücudumuzda biriken ve birçok sağlık problemine neden olan toksinler, evde kolaylıkla hazırlanabilen ve toksin attıran detoks içecekleri ile atılabilir.

Vücudumuzda biriken toksinler, birçok sağlık problemlerine neden olabiliyor. Evde kolayca hazırlayabileceğiniz bu detoks destekli meyve suları ile toksinlerden arınacak ve kendinizi daha sağlıklı hissedeceksiniz.

Diyetinizde hedeflediğiniz sonuçlara ulaşmak için detoks sürecini hesaba mutlaka katmalısınız.

Elma ve armut ile detoks içeceği

Bu lezzetli detoks içeceğini öğünlerinize eklemeye çalışın. Vücudunuzda birikmiş olan toksinlerin dışarıya atılmasını sağlamak için tek yapmanız gereken şey bir blender kullanarak 2 elma ile 2 armudu karıştırmak.

Meyvelerin sadece suyunu sıkmanıza gerek yok. Sadece küçük parçalar halinde olması yeterli. Bu içeceği günde 2 kere almanız detoks sürecini başlatacaktır.

Salatalık ve limon ile detoks içeceği

Günlük yediğimiz salatalarımızda bolca bulunan salatalık ve limonun mükemmel birer antioksidan olduğunu biliyor muydunuz? Diyetinizi aynı zamanda detoks yaparak uygulamaya karar verdiyseniz bir salatalık ve yarım limon ile yapacağınız içeceğinizi günde iki kere içmelisiniz.

Bütün hafta boyunca içmenizi tavsiye ettiğimiz bu içecek, sizi enerjik ve bağışıklık sistemi kuvvetli biri haline getirecek.

Greyfurt ve limon ile detoks içeceği

2 greyfurt ve 1 limon ile yapacağınız C vitamini, magnezyum ve kalsiyum bombası içeceğiniz, vücudunuzda var olan zararlı toksinleri atacaktır. Biraz ekşi bir içecek olmasına karşın oldukça faydalı.

Kereviz suyu ile detoks içeceği

Ciddi bir detoks düşünüyorsanız, bu içeceği diyet planınıza mutlaka sokun. Kereviz, yapısı nedeniyle vücuttaki tüm zararlı toksinlerin yok olmasını sağlar. Güzel bir tat katmak için yapmanız gereken ise çok basit: 3 kereviz parçasını 1 elma ve 1 pancar ile karıştırın.

Doğal tatlandırıcılar kullanmak metabolizmanızın hızlı ve düzenli bir şekilde çalışmasını sağlar ve ekstra kalori almaktan sizi korur. Bu içeceği etkilerini görene kadar için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek