Yanaklardaki pembe dokunuş

Solaryumla koyultulmuş, maun rengine çalan bronz tenler artık demode. Bu sezonun en dikkat çeken rengi pembe, yanaklarda da hüküm sürüyor. Eskilerin pembe-beyaz, sağlıklı güzellerine benzemek elinizde.

Bir makas pembe
Yanaklarınıza uygulayacağınız “çimdik masajı” sayesinde, başkalarının içinde de sizden makas alma isteği uyandıracak, kalıcı bir pembelik elde edebilirsiniz.

Sade, doğal, pembe ve beyaz
Artık hayatımızda, eskisi gibi, dikkat çekici, ağır makyajlara yer yok. Anahtar kelimeler, sadelik ve doğallık… Eskilerin tabiriyle pembe-beyaz bir tene sahip olmak için, hafif bir makyaj yeterli olacaktır. Krem fondötenleri, rujları deneyebilirsiniz. İki ürünü karıştırmanız bile mümkün.

Standart formül
Hayatta seksin derman olamadığı bir dert kaldı mı acaba? İnsanın yüzüne renk gelmesini sağlayan en başarılı fiziksel faaliyetlerden biri olan seks, fiziksel ve duygusal coşkunluk sağlıyor…

Güzellik için amuda bile kalkılır
30 saniye amuda kalkmak, yüzünüze kan gelmesi için en kestirme ve en garantili yöntem. “Güzellik için her taklayı atmaya hazırım,” diyen bayanlara duyurulur.

Allıktan şaşmayın
Solgun yüzlüler, allıklardan medet umabilir. Elmacık kemiklerinizin üzerine küçük yuvarlaklar şeklinde süreceğiniz pembe allığınız, bu yaz, çantanızdan eksik etmemeniz gereken elemanlar arasında yer alıyor.

Geleceğin besinleri

Önümüzdeki yüzyılda değişen pek çok şey arasında beslenme alışkanlıklarımız da yer alacak. Sağlıklı yaşamayı sağlayan, hastalıkları tedavi eden fonksiyonel besinlere ilgi gittikçe artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek