30 saniyede kendinize âşık edin

Beğendiğiniz yakışıklıyı 30 saniyede kendinize âşık etmek için; doğal ve güler yüzlü olmak, espri yeteneğinizi kullanmak, romantik bir şiir okumak gibi birbirinden ilginç ve yararlı taktiklere başvurabilirsiniz.

Yapılan bir araştırmaya göre, kadınla erkeğin tanıştıkları ilk 30 saniye, bir ilişki yaşanıp yaşanmayacağını anlamak için yeterli bir süre.

Kadının olumlu sinyaller vermesi halinde, erkeğin hatalı bir davranışı ilişkinin başlamadan bitmesine neden olabiliyor.

İşte hoşlandığınız erkeği 30 saniye gibi kısa bir süre içinde etkileyebilmeniz, hatta kendinize aşık edebilmeniz için yapmanız gerekenler…

Espritüel olun

Bir erkeği güldürebilmek, kalbinin yarısını da kazanmak demektir. Espri yeteneği çok hafif ama etkili bir silah, küçük ama her şeyi bir anda değiştirebilecek bir detaydır. Zekice yapılan espriler, sohbetin samimileşmesini sağlayacak en etkili yöntemdir. Erkekler, esprili kadınları çok seksi bulur.

Gülümsemeyi unutmayın

Erkeklerin kadınlarda aradıkları en önemli özelliklerden biri de güler yüzdür. Gülümseme, sizi çekici kılan unsurlardan biridir. Yüzünüzü aydınlatan sıcak bir gülüş, onu elde etmenizi sağlayacaktır. Sonuç, kesin ve çabuktur. Üstelik gülümsemeniz, sizin ne hissettiğinizi bütün kelimelerden daha iyi anlatır. Eğer mutluysanız, birinden hoşlanıyorsanız, âşıksanız veya onun için deli oluyorsanız, bunu tek kelime bile etmeden sadece bir gülümseme ile ilan edebilirsiniz.

Doğallık önemli

Bütün çekiciliğinizi olduğunuz gibi gösterebilirseniz, yani doğal olabilirseniz, kesinlikle karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Hayatı ve insanları sevmek, yaşam enerjisi ve heyecan, erkekleri çeker. Üstelik hiç çaba sarf etmeden, doğal bir şekilde…

Kuşkusuz, dış görünüş de erkekleri etkilemek için çok önemlidir. Erkekler, doğal ama bakımlı ve hoş görünen kadınlara bayılır.

Hoşlandığınız kişiyi kendinize aşık edebilmeniz için kıyafetinizin aşırı frapan olmamasına dikkat edin. Tabii ki saçlarınız da kuaförden çıkmış gibi olmamalı. Onu etkilemek için özel bir çaba içinde olduğunuz anlaşılmamalı.

Romantizm

Erkekler şairane ruhlu olan kadınlara dayanamaz. Onu etkilemek için, ilk buluşmanızda konuşmalarınızın arasında birkaç dize şiir okuyabilirsiniz. Böylece, ne kadar romantik ve ince ruhlu biri olduğunuzun sinyalini göndermiş olursunuz. Tabii romantikliği de fazla abartmamak gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek