5 dakikada mükemmel görünün

Telefon çaldı, acilen hazırlanıp çıkmanızı gerektiren bir davet ya da iş toplantısına katılmanız gerekiyor. İşin kötüsü hazırlanmak için çok az vaktiniz var; ama taviz vermeye hiç niyetiniz yok; güzel olmak her durumda her kadının hakkı…

5 dakikada makyaj

Koyu renk bir ruj harikalar yaratabilir. Önce rujunuzla aynı renkte bir dudak kalemiyle dudaklarınıza bir çerçeve çizin. Ardından rujunuzu sürün. Göz makyajı için de kirpiklerinize dolgun bir görünüm kazandıracak bir rimel yeterli. Son olarak da bir allıkla elmacık kemiklerinizi belirginleştirerek ve yüzünüzü hafifçe renklendirerek makyajınızı tamamlayın.

5 dakikada kısa saç

Modern bir şıklık için, ikiye ayırdığınızın saçlarınıza bir miktar briyantin sürün. Böylece saçınız bakımlı ve parlak bir görünüm kazanacaktır. Ardından tarayın ve küçük pensler ya da dekoratif tokalarla süsleyin.

5 dakikada uzun saç

Ortadan ikiye ayırdığınız saçlarınızı kulak hizasından başlayarak ensenize kadar örün ve arkada toplayın. Lastik bantlarla sabitleyin. Uçlarını parmaklarınızla ya da bir fırçayla hafifçe kabartarak düz durmamasını sağlayın. Saç spreyiyle tamamlayın.

5 dakikada sıkı cilt

Yüzünüzü birkaç kere soğuk suyla yıkayın ve kurulayın. Ardından az miktarda nemlendirici kremi cildinize sürün. Bu krem yüzünüzü yağlandırmadan nemlendirecek ve gün boyu dış etkenlere karşı koruyacaktır.

“5 dakikada mükemmel görünün” için bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek