Bay Mükemmel’i uzaklarda aramayın

Kalbiniz uzun süredir boş ve artık yeni bir ilişkiye hazırsınız. Bekârlığa veda etmek istiyorsanız, kendinize uygun erkeği uzaklarda aramanıza gerek yok. Çünkü o çok yakınınızda olabilir, önemli olan farketmeniz…

Duygusal iniş çıkışlarınız ve kararsızlıklarınız, gerçek aşkı bulmanıza engel oluyor ve bu yüzden uzun zamandır yalnızsınız. Belki de aradığınız kişi size sandığınızdan çok daha yakın… Unutmayın, geçmişinizde sizin için doğru olmayan bir erkek, ileride Bay Mükemmel’in ta kendisi olabilir.

Size uygun ve çok seveceğiniz bir erkekle birlikte olma hayallerini kalbinize gömeli uzun zaman oldu. Bay Mükemmel’e olan inancınızı ise çoktan kaybettiniz, böyle bir beklentiniz kesinlikle yok. Peki, tam bekârlığa alıştığınızı düşündüğünüz dönemde, içinizde beliren boşluğa ve hüzne ne demeli? Her şeye rağmen yalnızlığa alışamadığınız ve artık bir sevgiliye, güzellikleri paylaşacağınız birine ihtiyaç duyduğunuz kesin.

Uzaklara gitmeyin

Kadınlar yeni bir sevgiliyi hep uzaklarda, yeni tanıştıkları insanlar arasında aramaya eğilimlidirler. Oysa, ideal erkek çoğu zaman yakın çevrenizde, hatta en yakın arkadaşlarınız arasında olabilir. Onu bugüne kadar fark etmemiş olabilirsiniz. Ne de olsa sürekli onunla birliktesiniz ve onun yanında o kadar rahatsınız ki, onu bir sevgili olarak düşünmenin aklınızın ucundan bile geçmemesi oldukça doğal.

Hepimiz hayatımızdaki insanları kafamızda belirli yerlere yerleştiririz ve bu yerleri değiştirmek oldukça zordur. Ama üzülmeyin, hiçbir şey için geç kalmadınız. Eğer bekârlığa veda etmek istiyorsanız, uygun erkeği önce yakın çevrenizde arayın.

Arkadaşlarınız arasında aklınıza yatan biri varsa, kesinlikle acele etmeyin ve geri çekilip bugüne kadar arkadaş gözüyle baktığınız erkeğe bir de sevgili gözüyle bakın.

Yakışıklı ve çekici mi?

Bazı erkekler arkadaş olarak harika olmakla birlikte, sevgili olarak oldukça başarısızdırlar. Bu yüzden gözünüze kestirdiğiniz erkeğin davranışlarını dikkatli bir biçimde inceleyin ve kendinize şu soruyu sorun: “Bu davranışlar benim sevgilimde görmek isteyeceğim davranışlar mı?”

Ayrıca, onu yakışıklı ve cinsel açıdan çekici bulup bulmadığınızı da kendinize sormanızda yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek