Büyük göğüslerle başa çıkma önerileri

Göğüslerin büyük olması genellikle hayranlıkla anılsa da sıkıntılarını taşıyan bilir. Bir kere her istediğinizi giyemezsiniz. Sırt ağrısı gibi problemler de cabası… Peki, büyük göğsünüzle nasıl başa çıkacaksınız? İşte size önemli öneriler…

İyi bir sutyen alın

Balenli olan ya da küçük gösteren ve kalın askılı sutyenleri tercih edin. Bu tip sutyenler, göğüslerinizi daha iyi taşır.

Göğüsleri büyük olan kadınların en sık yaptıkları hatalardan biri de, göğüslerini kamufle etmek amacıyla bol giysiler almalarıdır. Oysa bol üstler, sizi sadece daha iri, göğüslerinizi de daha büyük gösterir. Üzerinize oturan, ama yapışmayan tok kumaştan üstleri tercih edin.

Desenliler kamufle ediyor

Uzak durmanız gereken şeylerden biri de balıkçı yaka kazak ve bluzlar. Bunlar, göğüslerinizi olduğundan da büyük gösterecektir. Bunun yerine çok derin olmayan V yakalıları, yakası açık düğmelileri, kısacası dikkati göğsünüzden uzaklaştırıp, yukarılara çekecek giysileri tercih edin.

Fazla süslü olmayan büyük desenler, büyük göğüsleri kamufle eder. En iyi görüntüyü elde etmek için, desenli V yakalı veya desenli açık bisiklet yakalıları giyebilirsiniz.

Tıpkı bluzlarda olduğu gibi, şekilsiz ceketler sadece daha iri görünmenize yol açar. Yumuşak hatlara sahip ceketleri tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek