Erkeğinizi orta yaş krizinden kurtarabilirsiniz

Eşiniz eskiden işinden memnundu ve evde de çok mutlu gözüküyorken birdenbire hayatının ne kadar sıkıcı olduğundan bahsetmeye başladıysa, sınırsızca para harcıyor, imajını değiştiriyorsa orta yaş krizine girmiş demektir. Bu dönemde evliliğinizin devam etmesi için size çok büyük görevler düşüyor.

Başka bir kadın
Uzmanlara göre orta yaşlarını yaşayan erkekler duygusallaşmaya başlar ve çevrelerindeki insanlara alıcı gözle bakarlar. Bu erkeklerin verdikleri “orta yaş bunalımındayım” mesajını algılamayan kadınlar eşlerindeki değişikliklere duyarsız kalırlar ve bu da ilişkilerinde iletişimin kopmasına neden olur.

Harcamaları sınırsız
Eşiniz son zamanlarda parasını istediği gibi harcamaya başladı. Örneğin her zaman hayalini kurduğu spor arabayı almaya karar verdi. Bu kesinlikle bir orta yaş krizidir. Fakat orta yaş krizinde karşılaşılan bu sorun diğerleriyle kıyaslandığında çözülmesi daha kolaydır.

İmajını değiştiriyor
Hayatınızdaki erkeğe son günlerde bir şey oldu. Ne zaman evin içinde görseniz artık onu tanıyamıyorsunuz. Görünüşü o kadar değişti ki! Eğer aynanın önünden ayrılmıyor ve kendine sürekli farklı kıyafetler satın alıyorsa bu da orta yaş krizine girdiğinin güçlü bir göstergesidir.

Size az vakit ayırıyor
Artık sizinle sürekli vakit geçirmek istemiyor. Bunun orta yaş kriziyle ilgili iki nedeni olabilir. Birincisi, kendine güven eksikliği duyuyor olabilir ve o yüzden de sizinle eskisi kadar sık yatağa girmek istemiyordur. İkincisi ise başka biriyle birlikte. Onda meydana gelen büyük değişikliklere ilgisiz kalmayın ve sürekli onunla konuşun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek