İlişkinizin heyecanını artırın

İlişkinizde heyecanın eksikliğinden şikayet etmek yerine, aşkınızı alevlendirmeye çalışsanız çok daha fazla şey kazanacaksınız. İşte aşkın ateşini canlı tutmanın ipuçları…

Aşkınızın büyüsünü yitirdiğini düşünüyorsanız, bir an önce kolları sıvayın. En sevdiği parçaları bir CD’ye kaydederek ona hediye etmeye ne dersiniz?

Mektup yazabilirsiniz

Ona aşk ve erotizm dolu bir mektup yazarak, rahatça bulabileceği bir yere bırakın. Hiç ummadığı bir anda kendisine yazılmış bir mektup bulmak, onu heyecanlandıracaktır.

Bu akşamki yemeğinizi mumlarla süslü bir masada ve aşk şarkıları eşliğinde yemeye ne dersiniz? Böyle bir atmosferde, günün tüm yorgunluğunu ve stresini atabilirsiniz.

Bir gün markete gittiğinizi söyleyerek evden çıkın ve ona küçük bir hediye alın. Döndüğünüzde aldığınız hediyeyi bir öpücük eşliğinde ona verin. Bu küçük sürprizin gününüzü nasıl değiştirdiğini göreceksiniz.

Ateşli bir öpücük

Bir sabah kahvaltı hazırlayarak yatağına götürün. Tepsiye güzel kokulu bir çiçek koymayı da unutmayın. Hiç beklemediği bir anda işyerine giderek, onu öğlen yemeğine davet edin.

Masayı kurarken size yardımcı olmasını isteyin ve her şeyi taşıdığında teşekkür için ona ateşli bir öpücük verin.

Bir takvime onunla yapmak istediğiniz hınzır oyunları yazın, daha sonra da bu takvimi ona hediye edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek