Sodalı cilt masajıyla dinç görünün

Güzellik ve cilt bakım uzmanları, cildinize yapacağınız sodalı buzlu bir cilt masajı ile sadece yepyeni bir görünüme kavuşmakla kalmayacağınızı, daha canlı bir cilde sahip olmanın anında kendinizi daha dinç hissedeceğinizi söylüyor.

Kendinizi yorgun ve mutsuz hissediyorsanız yapacağınız en güzel şey sabah uyandığınızda yüzünüze sodalı buzlu masaj yapmak olacaktır.

Cildinize yapacağınız sodalı buzlu masajla kendinizi o kadar zinde hissedeceksiniz ki giydiğiniz kıyafet bile sizi daha görünür yapacaktır. Hem enerjik hem de şık kim olmak istemez ki.

Akşam ansızın bir davete katılacaksanız yüzünüze 20 dakika buzlu masaj yapıp ardından makyajınızı yapın. Eğer göğüs dekolteli bir kıyafet giyecekseniz göğüs dekoltenize de buzla masaj yaparsanız cildiniz daha taze görünecektir.

Ne kadar iyi giyinirseniz giyinin bitkin ve yorgun olduğunuzda giydiğiniz kıyafeti gösteremezsiniz.

Dinç görünme yolları

– Duşunuzu alıp vücut losyonu ve parfüm kullanın.
– Makyaj yapın.
– En sevdiğiniz ve size en güzel enerji veren rengi seçin.
– Tek parça bir elbise giyinin.
– Topuklu ayakkabı giyin.
– Kendinizi daha feminen ve daha enerjik hissedersiniz.
– Yürüyüş yapın, kendiniz için iyi bir terapidir.

“Sodalı cilt masajıyla dinç görünün” için bir cevap

  1. sodanın ve buzun faydalı oldugunu bizzat deneyerek görmüştüm.herkese tavsiye ediyorum.Duş alındıktan sonra yapılan makyajda bence daha güzel oluyor kendiniz temiz hissediyorsunuz.kıyafetdede size yakışan ve tipinize uyan ahengi yakalarsanız işte bu kadın cekici demeye gerek yok bile gösteriyor kendini zaten:D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek